Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Özgünal Yapı

  • KONAK MAH. KUDRET SK. RUZI PLAZA NO: 20 İÇ KAPI NO: 3 NİLÜFER/ BURSA
  • ozgunal@ozgunalgroup.com
  • 0 (507) 504 55 77
  • 0 (224) 504 55 77

Değerli dostlar;

Değerli dostlar; hayatımızın her anına mutluluk katabilmek, sevdiklerimize huzur yüklemek bazen küçük dokunuşlarla gerçek olabilir.Yaşanabilir bir dünya , sıcacık bir sevgi ve güzel dostluklar güzel insanlarla mümkündür.

Yaklaşık 20 yıldır sağlıkta çalışanlara fayda sağlayabilmek adına çeşitli platformlarda yüreğimizi, emeğimizi ortaya koyarak üst düzey gayretle sîzlere ekonomik ve sosyal anlamda kazanımlar elde etmeye çalıştık, çabaladık. Yatırımlarına değer kazandırdığımız gönül dostlarımızın bizlere olan güvenleri, yüzlerindeki tebessümleri ve gönüllerindeki duaları bizim için en büyük servet olmuştur.

Ülke olarak zor günlerden geçtiğimiz bu günlerde birlik olup birlikte haraket etmek artık bir zaruriyet haline gelmiştir.Daha kontrollü, risksiz ve daha ekonomik yapılara kavuşmak hepimiz için en güvenli yoldur. Kooperatif sistemi , yaşanan mağduriyetlerin tespiti, aksaklıkların giderilmiş olması ve daha denetlenebilir hale getirilmesinden sonra en akılcı ve garanti sistem olmuştur.

Şirketlerin sıkıntıya düşmesi ve yatırımcıları düşürdüğü durum nasıl ki işini layıkıyla yapan güvenilir şirketlere örnek olamayacaksa, eskiden kooperatif yöneticilerinden kaynaklanan olumsuz algılarda yeni düzen kooperatif sistemine kötü örnek olmamalı. Hiçbir yapı, kooperatif sistemiyle elde edilen hakların korunması ve kullanılması kadar garanti değildir.


aya trafiği olan yerleşim bölgelerinde açık ve kapalı otoparkların yapımı zorunlu bir görev haline gelmiştir. Bunun için oyun bahçeleri dahi olmayan ve ekonomik Ömürlerini tamamlamış eski okulların yıkılarak bir kısmının yeniden bir kısmının ise eğitim kampusü projesi kapsamında başka yerlere taşınarak yeniden yapılması ve bu eski okulların yerlerine ise katlı otoparklar yapılması planlanmıştır. Ayrıca takas yoluyla bazı imar adaları boşaltılarak katlı otoparklar yapılacaktır.

Proje Adı

Masal Tatil Köyü 

Başlangıç Tarihi

2023

Proje Kategori

Devam eden projeler