Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

  • KONAK MAH. KUDRET SK. RUZI PLAZA NO: 20 KAT:5 İÇ KAPI NO: 12 NİLÜFER/ BURSA
  • mail@ozgunalyapi.com
  • 0 (554) 166 09 09
  • 0 (554) 166 09 09
Mimari Proje Çizimi

Mimari Proje Çizimi

Mimari Proje Çizimi

Mimarlık Hizmeti Alanında deneyimli mimar ve iç mimarlarımızdan oluşan profesyonel kadromuzla, sizlerin ihtiyaçlarına uygun yenilikçi projeler geliştiriyor ve sizlerin beğenisine sunuyoruz. Bu bağlamda sizlerin hayalleri ile birleşen profesyonellik ve özgün bakış açısı ortaya uzun yıllar işlevsel bir şekilde kullanılabilen zamansız ve her birinin kendine özgü tarzı ve hikayesi olan yaşam alanları çıkarmaktadır. Projelerimizde her detayın bizim elimizden çıkmış ve birebir mimarlarımızın takibiyle yürütülüyor olmasından büyük keyif alıyoruz.

Mimari proje, iç mekan tasarımı ve uygulama alanlarında Bursa ve çevre iller başta olmak üzere tüm Türkiye ve yurtdışında çalışmalarımız mevcuttur. Mema Yapı olarak konut, villa, ofis, otel, okul, fabrika, mağaza, cafe, restoran gibi birçok alanda tasarım, dizayn-dekorasyon ve inşaat hizmeti vermekteyiz. .

Dış Cephe Bina Tasarımları

Dış Cephe Bina Tasarımları Günümüzde yapıların tasarımları ve görselliği çok fazla ön plana çıkmıştır. Yeni yapılan her yapı diğerlerinden daha da fazla ön plana çıkmaya çalışmaktadır. Yapıların birbirleri ile yarıştığı bu düzende modern dış cephe tasarımları önem kazanmaktadır. Modern mimari görselliğe ve fonksiyonelliğe öncelik tanımaktadır. Dış cephe tasarımlarında kullanılan malzemeler hem estetik hem de kullanışlı malzemeler olmalıdır. Mema Yapı olarak biz bu konuda tasarımcılara büyük kolaylık sağlamaktayız.

Alternatif Tasarımlı Dış Cepheler Dış cephe tasarımları esnasında birçok detayınızı genişletilmiş mesh levhalar ile kolaylıkla çözebilirsiniz. Gözenek boyutları plakaların kalınlıkları ile doğru orantılı olarak değişmektedir. Dış cephe tasarımında daha büyük plakalar kullanacaksanız mukavemetli olması için daha büyük kesitler kullanılacaktır. Tasarım ve planlama aşamasında uzman kadromuz ile sizlere yardımcı olmaktayız.

3 Boyutlu Tasarım Mimari Çizimleri
2024 Mayıs 08, 01:59
Projelendirme
2024 Mayıs 08, 02:11