Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Verilen sözlerin sorumluluğunda, ahlaki değerlerimize bağlı, müşteri memnuniyeti önceliği olan, gönül kazanmanın para kazanmanın önünde olduğu bir aileyiz. Memnuniyetiniz bizlere her zaman güç katacaktır.

  • KONAK MAH. KUDRET SK. RUZI PLAZA NO: 20 KAT: 5 İÇ KAPI NO: 12 NİLÜFER/ BURSA
  • ozgunal@ozgunalyapi.com
  • 0 (554)166 09 09
  • 0 (554)166 09 09
İnşaat

İnşaat

ÖZGÜNAL YAPI;

Teknolojiye ve müşterii memnuniyetine yatırım yaparak, inşaat sektörü için geliştirilen en son teknolojileri projelerine yansıtmaktadır. Kaliteli proje ve tecrübesiyle, inşaat sektörünün önemli bir aktörü haline gelmeyi ilke edinen ÖZGÜNAL YAPI gelecekte de değerlerinden ödün vermeyerek dünya standartlarında projeler geliştirmeye ve Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir. Faaliyet alanlarımızdan konutlar, okullar, oteller, spor merkezleri, ofisler, fabrikalar, hastaneler ve sağlık merkezleri dahil hemen hemen her tür bina projesinde hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimize, Mimari Projeler, Mimari Proje ve yapı tasarımı, inşaat yönetimi, inşaat denetimi ve danışmanlık hizmetlerine kadar etkin ve profesyonel vizyon sunan yüksek nitelikli ve deneyimli uzmanlardan oluşan bir ekibe sahibiz.

Kentsel Dönüşüm
2024 Ocak 27, 02:17
Mimari Proje Çizimi ve 3 Boyutlu Tasarım
2024 Ocak 27, 00:29