Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Verilen sözlerin sorumluluğunda, ahlaki değerlerimize bağlı, müşteri memnuniyeti önceliği olan, gönül kazanmanın para kazanmanın önünde olduğu bir aileyiz. Memnuniyetiniz bizlere her zaman güç katacaktır.

  • KONAK MAH. KUDRET SK. RUZI PLAZA NO: 20 KAT: 5 İÇ KAPI NO: 12 NİLÜFER/ BURSA
  • ozgunal@ozgunalyapi.com
  • 0 (554)166 09 09
  • 0 (554)166 09 09
Hakkımızda

Hakkımızda

ÖZGÜNAL YAPI olarak; Etkin hizmet ağımız, kurumsal yapımız ve sizin fikirlerinizi önemseyen duruşumuzla sektörün farklı yüzü olmaya üst düzeyde özen göstermekteyiz.Kısa ve uzun vadeli planlamalar ile sizlerin yanında olarak yatırımlarınıza değer katacaktır.

ÖZGÜNAL YAPI; konut inşaatı, mülk yönetimi, anahtar teslim taahhüt işleri, iç mimarlık, mimarlık, mühendislik, peyzaj vb. işlerde ki kaliteyi estetik ile buluşturmaktadır.

VİZYON Verilen sözlerin sorumluluğunda, ahlaki değerlerimize bağlı, müşteri memnuniyeti önceliği olan, gönül kazanmanın para kazanmanın önünde olduğu bir aileyiz. Memnuniyetiniz bizlere her zaman güç katacaktır.

MİSYON Amacımız; şeffaf, dürüst ve insanı değerlerden asla taviz vermeyen yapımızla, huzurlu ve mutlu ailelere kaliteli yaşam sunmaktır. Bu hedef doğrultusunda uzun yıllar sizlere hizmet etmekten onur duyacağız.